18.10.2021 09:00,  klubovna Plánická ulice
Členská schůze se Šárkou
Přidej komentář
13.10.2021 13:00,  klubovna Plánická ulice
Členská schůze - přednáška p.Čížka o Peru

Ve středu jsme společně se seniory měli zajímavou přednášku o Peru. Přednášel pan ing. Čížek, který zemi navštívil se svou manželkou a měl za práci zalesňovat tento stát.Přírodu jsme mohli vidět promítnutou na plátnu a mohli jsme slyšet poutavé vyprávění - to co pan ing. Čížek zažil.
Přidej komentář
11.10.2021 09:00,  klubovna Plánická ulice   Detaily
Členská schůze - přednáška p.Moserové soc.služby na Klatovsku

Paní Mgr.Moserová nám podrobně četla ze zákonu ve kterých situacích máme možnost zažádat o příspěvek na péči. Podrobně nám vyprávěla, které sociální služby jsou v Klatovech a také zodpověděla konkrétní dotazy našich členů.
Přidej komentář
04.10.2021 09:00,  klubovna Plánická ulice   Detaily
Členská schůze - ukázka reflexní masáže

Sešlo se nás hodně, krásně jsme si dopoledne užili. Oslavili jsme společně Michala a také Františka. A Šárka nám na ruce ukazovala reflexní masáž, která je prospěšná pro nás všechny.
Přidej komentář
25.09.2021 14:00,  kafé Papírna Plzeň   Detaily
Víkend otevřených atelierů 25-26.9

Dne 25. a 26. září jsme už potřetí tvořili s dětmi v Café Papírna v Plzni. Naše šikovné členky našily polotovary hraček a děti si je dodělávaly a odnášely domů. Nejvíce se líbili a dělali radost psi, kočky, dinosauři a levandulové panenky.
Přidej komentář
20.09.2021 09:00,  klubovna Plánická ulice
Dodělání hraček pro víkend otevřených atelierů

V klubovně jsme připravovali hračky na Víkend otevřených ateliérů v Café Papírna. Lenka a Jindra dokreslovali hračky a domlouvali jsme se co všechno na akci vezmeme a za jakou cenu to budeme prodávat. Poté jsme všichni šli do restaurace u Radů na velmi chutný oběd.
Přidej komentář
13.09.2021 09:00,  klubovna Plánická ulice
Přednáška o městě Teplice

Sešli jsme se v klubovně a domluvili jsme si program na září a říjen. Poté nám Šárka vyprávěla o Teplicích, místu kde několik let bydlela. Šárka přinesla i lázeňské oplatky, na kterých jsme si moc pochutnali.
Přidej komentář
09.09.2021 19:00,  sál Městské knihovny   Detaily
Oslava 15 let klubu Křišťál

V sále Městské knihovny v Klatovech jsme oslavili výročí 15 let Klubu Křišťál a oslavili jsme také město Klatovy. Nejdříve Jindra mluvil o Křišťálu jako nerostu a zároveň o klubu. Michal vyprávěl o své vlastní zkušenosti s Křišťálem. Miluš v projevu zavzpomínala na začátky klubu a poté se věnovala současné práci členů . Poté následovala výstavní procházka po Klatovech. Členové představili jednak obrázky a také básničky inspirované Klatovami. Zazpívala též Lenka a Luboš a Jarda je doprovodil na klavír.
Přidej komentář
30.08.2021 09:00,  klubovna Plánická ulice
nácvik na vystoupení na výročí 15.let klubu

Sešli jsme se v klubovně a zkoušeli jsme celý program na výročí 15 let klubu. A to jak proslov Miluš, tak recitaci a hudební vystoupení. Přišli všichni, kdo budou vystupovat, tak jsme vystoupení na večer zkusili a doladili některé nepřesnosti.
Přidej komentář
23.08.2021 09:34,  vlak.nádraží -sraz 9:20   Detaily
výlet vlakem Chodská Lhota za Michalem Hluboká

Vlakem jsme dojeli do Chodské Lhoty. Na zastávce na nás čekal Michal. Společně jsme došli a podívali jsme se na krásnou kapličku a nádhernou krajinu. Zpátky jsme šli do Hluboké, ale zmokli jsme. Naproti nám přijel pan Šlajer a poseděli jsme s Michalem a s tatínkem. Z Hluboké jsme odjeli domů.
Přidej komentář
16.08.2021 09:00,  klubovna Plánická ulice
nácvik na vystoupení na výročí 15.let klubu

Šárka nám poutavě vyprávěla o zázračném obraze v Klatovech. Díky knize, která byla napsaná v němčině, jsme se seznámili , jak obraz vypadá v Klatovech, ve městě Re i v německém městečku u Bodamského jezera. Dozvěděli jsme se opět mnoho zajímavostí. Poté slavili bratři Kocfeldové narozeniny. Zkoušeli jsme také básničky připravené k výročí klubu a Luboš s Jardou zkoušeli hudební vystoupení.
Přidej komentář
12.08.2021 08:00,  sraz Jiráskova ulice   Detaily
výlet autobusem klášter Plasy ZOO

Autobusový výlet Křišťálu byl naplánován do města Plasy.Tam jsme si společně všichni prohledli s průvodkyní nově zrenovovaný klášter. Potom každý individuálně navštívil zoologickou zahradu. Kdo chtěl mohl i poobědvat v přilehlé restauraci a poté jsme odjeli zpět domů.
Přidej komentář

    Archiv všech proběhlých akcí...